מה הוא רוצה שיכתבו על המצבה שלו, איך נולד "יש לי יש לי יש לי" והאם מתוכנן איחוד של הקומדי סטור – השחקן והקומיקאי אסף אשתר בשיחה על הומור ועברית. פרק שמח במיוחד לרגל פורים.

להאזנה ב-itunes לחצו כאן.

להאזנה ב-Podcast Addict לחצו כאן.

הינה ההסכת גם ביו-טיוב:

ולחובבי soundcloud:


מי הקומיקאי הישראלי שהשפיע עליו ביותר, כמה הוא קיבל בבגרות בלשון, מתי יהיה איחוד של הקומדי סטור – השחקן, הקומיקאי ואיש המילים אסף אשתר הגיע לקולולושה ושוחחנו על מגוון דברים: טעויות משעשעות בהבנת מילות שירים (למשל בשיר של יובל דיין: "בדיוק כמו הירח אליאור שלי שייך" במקום "אין לי אור שלי שייך"), שיבושים של משוררים גדולים (ביאליק, נעמי שמר, רחל), משחקים מתוחכמים במילים של שירים, ההשתתפות של אסף ב"הישרדות" ואם היה חוזר על החוויה שוב, וגם מה הוא רוצה שיכתבו על המצבה שלו.

הפרק כולל חידה: אסף המיר לשפה גבוהה משפט מוכר משיר מוכר מאוד – "כצמד אחוזי רוח עוועים" – יודעים מהו השיר? חכו לתשובה בסוף התוכנית.


אסף אשתר – שחקן, קומיקאי, איש של מילים ושל שירים.

השתתף בקומדי סטור ("יש לי יש לי", יהוקמץ בן פסיק ועוד), היה בין התסריטאים של הקומדיה "שמש", היה שופט ב"לא נספיק לשיר", שיחק ומשחק בכל מיני סדרות טלוויזיה. השתתפת בהישרדות, והגיע למקום השמיני.

בעל סדרת הרשת "אספון על הגל", עוסק בדיבוב, משתתף בהצגות תיאטרון, ובעל פינה בטלוויזיה ברשת 13 שם הוא עוסק בשירים ובסיפור מאחורי הקלעים של השירים. מופיע ב"כל המילים השמחות" – מופע שמשלב שירים עברית והומור.


למטיבי לכת

ריכוז פינות יש לי יש לי מהקודמי סטור: 1, 2, 3, 4
יהוקמץ בן פסיק בקומדי סטור
יום העברית ואסף אשתר
הכירו את השורד אסף אשתר
הפינה של אסף ברשת 13
אסף אשתר מראיין את אישי שגב
אסף בפרסומת לאלקטרה
ביקורת על הספר טינגו
עברית שפה מצחיקה: על ההומור בלשון העברית

תודה לאביחי טבריס, לקרן גרפונקל ולד"ר גבריאל בירנבאום

.

רוצים לקבל עדכון על ההסכת הבא? רוצים לדעת מתי עולה הרשומה הבאה?
לחצו כאן והצטרפו לרשימת התפוצה של "לשוניאדה"